Monitor dotykowy V-SCREEN. Czym się to je?

V-SCREEN to monitor dotykowy multi-touch, zapewniający niezrównane efekty wizualne, profesjonalną oprawę każdej prezentacji oraz generujący niestrawność u konkurencji. To tak w skrócie.

A czy w ogóle warto zawracać sobie głowę tego typu nowinkami? Oczywiście, że nie – w końcu, po co zostawiać konkurencję w tyle - jeszcze im się zrobi przykro, prawda?

A tak na poważnie – prowadząc firmę, podejmując w niej kluczowe decyzje, zapewne zauważyliście już, że świat biznesu rządzi się swoimi prawami. Często bywa tak, że do roli partnera biznesowego wybrana zostaje nie tyle najlepsza firma, ale ta, która potrafi się zaprezentować w profesjonalny sposób; która potrafi przekonać innych, że jest godna zaufania, nowoczesna i stabilna. Prawda jest taka, że jeśli nawet Wasza firma bije konkurencję na głowę, to... niestety, Wasz kontrahent jeszcze o tym nie we.

A najlepszym sposobem, aby go przekonać jest zastosowanie nowoczesnych technologii, takich, jak na przykład monitory V_SCREEN. Oferta zaprezentowana w ten sposób zawsze zrobi lepsze wrażenie, niż nawet najstaranniej przedstawiony na laptopie Power Point. Wasi partnerzy biznesowi będą mieć pewność, że są traktowani poważnie oraz że nawiązują współpracę z profesjonalistami, którzy są obeznani z nowinkami technicznymi i na bieżąco śledzą trendy, więc warto powierzyć im wykonanie zlecenia.

Szyte na miarę.

Czym jeszcze charakteryzują się monitory V-SCREEN? Przede wszystkim, zostały one stworzone z myślą o Was. Że co, że producent Was nie zna? Oczywiście, że nie – i właśnie dlatego zastosował najlepszą z możliwych technologii, tak na wszelki wypadek, gdybyście okazali się bardzo wymagającym klientem. Zaawansowane panele LCD mogą dla Was pracować dniem i nocą, w trybach 12/7, 16/7, a jeśli zajdzie taka potrzeba - nawet 24/7.

Co więcej, monitor V_SCREEN możecie zamówić w dowolnym rozmiarze – w końcu nieco inaczej prowadzi się prezentację dla pięciu osób, a inaczej dla piętnastu, z których w dodatku kilka może być krótkowidzami. Dlatego monitory V-SCREEN produkowane są w wielu rozmiarach: od najmniejszych, 24 i 27 calowych, poprzez najbardziej popularne 42”, 46”, 55”, aż po 70”, a nawet 80”. Jeśli mimo wszystko uznacie, że to za mało, aby zrobić odpowiednie wrażenie, zawsze macie możliwość zamówienia oryginalnego, nietypowego ekranu dotykowego UHD w rozmiarach 65”, 84” oraz 98”, o rozdzielczości wynoszącej nawet 3,840 x 2,160 pikseli.

Czy łatwo to zepsuć?

To zależy; jeżeli prowadzi się prezentację za pomocą młotka, to łatwo. Jeżeli natomiast będziecie używać monitorów zgodnie z ich przeznaczeniem, to możecie dotykać, dotykać i dotykać... Zastosowano w nich specjalne, hartowane szkło z tak zwaną powłoką AntiGlare. Dzięki niej monitor chroniony jest przed mechanicznym uszkodzeniem, nawet, jeśli spotkanie będzie przebiegało w napiętej atmosferze, albo prowadzący będzie miał rękę drwala i jego delikatność. Ponadto, powłoka ta powoduje, że palce bardzo płynnie przemieszcza się po monitorze i nie pozostawią po sobie mało estetycznych śladów. Dzięki temu każda prezentacja zrobi dokładnie takie wrażenie, jakie powinna, a co najważniejsze – Wasza firma również.

Powiązane artykuły

Partner strony

Cokolwiek planujesz zrobić  z wykorzystaniem dotykowych nowoczesnych technologii multimedialnych, z Videofoniką zrobisz to LEPIEJ !

  • ekrany dotykowe
  • monitory dotykowe
  • nakładki dotykowe
  • ściany interaktywne
  • stoły dotykowe